Volkswagen T-Cross tu bude co nevidět.

Volkswagen se chystá doplnit svou SUV rodinu o posledního člena. Bude jím malý crossover jménem T-Cross a bude zaujímat v rodině základní pozici, od které se budou odvíjet další příbuzní.

Poslední SUV

Pařížský autosalon byl velkou přehlídkou nejnovějších modelů především od Evropských výrobců. I přesto si však někteří z nich nevyplýtvali veškeré trumfy a do konce roku mají stále co nabídnout. Patří mezi ně i Volkswagen, který neodprezentoval novinku T-Cross. Ten stojí na základech modelu Polo a představuje prozatím posledního člena SUV rodiny německého výrobce.

Premiéra novinky proběhne v Amsterdamu a to již 25. října. Ještě před oficiálním odhalením nabídla automobilka první pohled do interiéru vozu, který jasně naznačuje, že je odvozen od Pola. Nechybí zde například stejný přístrojový štít a další prvky.

Stylovka pro mladé

Volkswagen láká také na moderní technologie. Novinka tak dostane například bezdrátovou nabíječku na středové konzoly. Poslech hudby bude zprostředkován skrze audiosystém Beats a celé auto se prezentuje slogany jako „Jsem Cool“ a „Jsem praktický“. Nový slogan pak hlásá také to, že novinka je intuitivní. Co přesně si pod tím představit však zatím nevíme.

Značka láká také na moderní technologie. Novinka dostane například bezdrátovou nabíječku na své středové konzoly, hudba bude hrát z audiosystému Beats a celý vůz se prezentuje takovými slogany jako „Jsem Cool“ a „Jsem praktický“ a nejnověji také „Jsem instuitivní“ co to znamená, si však budeme muset počkat do premiéry vozu.

Automobil je jasně koncipován jako vůz pro mladé řidiče. Pro ně by se mohl stát třeba jejich prvním automobilem, který vypadá po čertech dobře.