Když automobil dokáže to co mobil – Zrcadlení

Umíte zrcadlit obrazovku svého mobilu ve vašem vozu? Pojďme se společně podívat na schopnosti této technologie.

Zrcadlení není věda

Moderní technologie pronikají do každé sféry našeho života a platí to i automobilech. To co bylo dříve spíše strojem s ozubenými kolečky je dnes především elektronikou napěchovaný počítač na čtyřech kolech.

Není tak divu, že k běžné výbavě automobilu dnes patří také obrazovka, skrze kterou řidič s vozem komunikuje a která zase naopak dává užitečné informace řidiči. A právě tuto obrazovku může řidiči použít k tomu, aby na ní zrcadlil obrazovku svého telefonu.

Automobil a mobil

V praxi tak v podstatě přenesete na obrazovku displej svého telefonu a pomocí obrazovky pak můžete telefon ovládat. Díky tomu tak v podstatě váš automobil převezme veškeré funkce, které jsou ukryté ve vašem mobilu.

A k čemu je to ve voze dobré? Mobily v dnešní době nabízenou celou řadu aplikaci užitečných pro řidiče, navigací počínaje a nejrůznějšími infomačními apkami konče. Můžete si navíc přímo ve voze prohlížet fotografie ve vašem telefonu, dělat videohovory, nebo si brouzdat internetem, aniž byste museli držet v ruce telefon. Zkrátka vše co děláte na svém mobilu, můžete dělat i ve svém automobilu.

Zrcadlení je tak funkce velmi užitečná, kterou však umí používat jen málokdo, proto zkontrolujte, zda váš automobil a váš mobil tuto funkci podporují a otevřete si zcela nové možnosti jak v automobilu nakládat s technologiemi, které vám nabízí.