Změňte vzhled vozu pomocí wrap fólie

Je vaše auto už okoukané? Ne každý motorista se chce koukat na stejný vzhled vozu hromadu let. Pokud přemýšlíte o zajímavé změně, která by upravila vzhled vozu, nejlepším řešením je fólie na auto. Říká se jí rovněž wrap fólie, samotný car wrapping spočívá v tom, že se jednotlivé části vozu polepí touto fólií a váš vůz kompletně změní svou image. Můžete tak udělat i z nezajímavého vozu krásné žihadlo, za kterým se každý rád otočí. Car wrapping je stále populárnější, v minulosti šlo spíše o raritu, ale dnes se stále více řidičů rozhoduje pro možnost wrap fólie, protože je levná a efekt je ohromný. Můžete tak vytvořit během chvíle vůz s maskáčovým vzhledem, dát mu modrý lesk, rezavou barvu, texturu uhlíkových vláken nebo podobu čirého zrcadla.

Kde fólii koupit a jak začít?

Nejprve byste si měli vybrat vhodný eshop, který se prodejem wrap fólií zabývá, největší výběr za příjemné ceny má vwshop.cz, kde najdete takové množství různých druhů fólií, že je snad nemožné si mezi nimi nevybrat takovou, která by vás uchvátila. Fólii můžete aplikovat na jednotlivé části karosérie, ale také do interiéru. Fólie si poradí i s komplikovanými záhyby. Její instalace se může zdát náročná, ale není, v eshopu koupíte vše potřebné pro její aplikaci. Fólie jsou samolepící, takže jejich instalace není náročná. Fólie jsou velmi kvalitní, dokáží odolávat nepřízni každého počasí a dokonce jsou na jejich povrchu mikrokanálky, které se postarají o to, aby při aplikaci nevznikaly vzduchové bubliny.

Auto s wrap fólií můžete bez problémů mýt. A co lak vozu? Ten zůstane nepoškozený, fólie se pro něj stane spíše ochráncem, který ho ochrání před poškrábáním a pomůže zachovat jeho původní vzhled. Nemusíte se bát ani odstranění fólie, lak nijak nepoškodí a nezůstanou zde ani zbytky lepidla. Pokud přemýšlíte o změně vzhledu vozu dlouho, fólie představuje nejlepší řešení a až ji na svůj vůz aplikujete, jistě budete ze svého rozhodnutí nadšení.