Necítíte se v bezpečí? Pořiďte si fotopast

Stále si říkáte, že tam venku může někdo být? Pokud se bojíte, že na vašem pozemku číhá zloděj, stalker nebo kdokoliv jiný, je nejvyšší čas si pořídit vhodnou techniku pro zabezpečení. Je dobré mít přehled o tom, co se na vašem pozemku děje. Možná vás napadlo, že byste si pořídili kameru. Existuje však ještě jedno zařízení, které je maximálně spolehlivé a má řadu předností – fotopast.

Jak vás fotopast ochrání?

Fotopast vás v první řadě informuje o každém vetřelci na pozemku. Jde o poměrně malé maskované zařízení, které se umístí na strom a následně o něm budete vědět pouze vy. Mezi nejlepší fotopasti na trhu patří fotopasti Bunaty. Tato zařízení pracují na základě PIR čidla, které detekuje tepelný pohyb. Když vám na pozemek vkročí člověk nebo zvíře, fotopast to během zlomku sekundy zaregistruje a pořídí snímek vetřelce. Můžete si nastavit, jestli bude fotopast snímat videa nebo fotky. Také si můžete nastavit, kdy má být fotopast aktivní.

Funguje i v noci a využívá neviditelný noční přísvit, takže pořídí kvalitní záznam každého vetřelce, aniž by si toho všiml.

Fotopast Bunaty uloží každý snímek na paměťovou kartu a vy si můžete následně snímky prohlížet na displeji fotopasti nebo třeba na počítači. Vhodné je koupit GSM fotopast, ta vám bude snímky okamžitě odesílat na telefon nebo na email. Budete tak v reálném čase vědět o každé hrozbě na vašem pozemku. To se zajisté bude hodit, když budete daleko od domova. Možná budete překvapeni tím, co se u vás děje, když nejste doma. Fotopasti jsou na baterie, můžete je tedy umístit naprosto kamkoliv. Díky fotopasti se vám už nestane, že byste se cítili v ohrožení, protože budete včas varováni, můžete si tedy dopřát klidný spánek a vědět, že vaše bezpečí střeží vysoce kvalitní technika.