Specialista na ekologickou likvidaci vozů

Vlastnit přebytečný vůz je problém, který můžete hravě vyřešit. Někteří likvidaci vozu odkládají, protože na ní nemají čas nebo se bojí byrokratických povinností, které na ně čekají. Stačí se však obrátit na specializovanou společnost na Sbohemauto.cz, která vám ekologickou likvidaci spolehlivě zajistí. Na trhu je mnoho překupníků, se kterými vás čekají jen problémy. Raději se obraťte na specialisty, společnost je plně certifikovaná a jelikož jde o recyklační společnost, máte jistotu, že vaše vozidlo bude řádně zrecyklováno, kovové části budou využity v huti k výrobě jiných kovových dílů a plastové části budou rovněž řádně recyklovány.

Jak postupovat?

Zajímá vás, jak se dělá odhlášení a likvidace vozidla? Společnost stačí bezplatně kontaktovat na její telefonické lince a sdělit informace o vozidle. Následně se s vámi spojí a sdělí vám, jaká bude jeho výkupní cena, zatímco konkurence vám často zajistí pouze likvidaci zdarma, zde dostanete za svůj vůz zaplaceno, protože každý vůz má nějakou hodnotu. Společnost vykupuje jak osobní, tak i nákladní vozidla. Váš autovrak automaticky nabídne k výkupu všem akreditovaným recyklačním centrům v ČR.

Nemusíte se obávat, že byste museli se svým vozem kamkoliv jezdit, společnost vám váš vůz odtáhne a to zcela zdarma. Je tedy jedno, jestli je vašim cílem ekologická likvidace vozidel zdarma praha nebo jakékoliv jiné město. Klienti navíc dostanou poukaz na nákup nového vozu Opel a to v hodnotě 10 tisíc korun. Při odtahu vašeho vozu je samozřejmostí, že vám bude vystaveno Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci, bez něho se neobejdete, až budete vůz odhlašovat z Evidence silničních vozidel. Zjistěte více informací na Sbohemauto.cz. Pokud se i vy trápíte s vozidlem, které vám jen překáží, možná už je nejvyšší čas ho zlikvidovat, specialisté vám s tím pomohou.