Upravte si automobil právě podle vašich představ

Koupili jste si ojetý automobil a rádi byste s ním provedli několik změn? Nudí vás již stereotypní vzhled vašeho dosavadního vozu? V tom případě se můžete pustit do mnohých úprav, a to interiéru i exteriéru vašeho vozu.

Oživení kol

Rádi byste vašemu automobilu dodali šmrnc a unikátní vzhled, který zaujme na první pohled? Popřemýšlet můžete nad pořízením nových alu kol. Díky jejich pestrému výběru a zajímavým designům si můžete vybrat opravdu z nepřeberné nabídky typu, barev a designů alu kol. Chtěli byste kola zlatá, červená či modrá? Žádný problém, alu kola seženete v zajímavých barvách, ale i designech, které vašemu vozu vtisknou opravdu jedinečný vzhled. Kola jsou však jednou z třešniček na dortu, pustit se můžete i do větších změn na vašem vozu.

Zkuste fólii

Toužíte-li po exteriérové změně vozu, která by se měla týkat jeho vzhledu celkově, mohou pro vás být dobrou volbou fólie na auto. Zvolit můžete například jednobarevnou fólii na celé auto, díky tomu můžete změnit barvu celého vozu, zakrýt poškozenou karoserii či chránit lak nového automobilu. Chcete však, aby vůz vypadal opravdu unikátně? Zvolit můžete kombinaci nejrůznějších fólií či zvolit takové, které mají originální vzory i barvu. Použít lze například fólii se zvířecími vzory, maskáčové, lesklé, matné, perleťové apod.

Podvozek?

Vsadit můžete i na výškově stavitelný podvozek, který díky unikátní konstrukci nabízí možnost nastavovat výšku podvozku za pomocí posunu pružiny. Pružiny se posunují stavícími matkami, tkeré se pohybují po závitu stavící kostky anebo sportovního tlumiče. Automobil tak můžete vyladit od extrému až po minimální snížení. Záleží jen na vás a vašich požadavcích. Vybírejte proto kvalitní výškově stavitelné podvozky, které vydrží.