Svatba? Jedině s kabrioletem!

Přemýšlíte, čím oživit svou svatbu nebo narozeninovou party? Chtělo by to triumfální příjezd, aby všichni koukali, co se děje a jak jste originální a sví. Spousta lidí vsází na limuzíny, které se k tomuto dni naprosto hodí, jiní zůstávají věrni starším tradicím a nechávají se přivézt na svatbu kočárem taženým koňmi. Vy máte jiné představy? Pak na ně stoprocentně vsaďte! Koneckonců je to vaše svatba, takže si klidně naplánujte příjezd třeba v kabrioletu! To je také jedna z možností, která vyrazí všudypřítomným hostům dech. A kabriolet můžete využít také ke svatebnímu focení.

Svatba bez limuzíny

„Když jsem začala plánovat svatbu, moje máma měla jasnou představu, jak přijedu. V limuzíně! Ona to tak vždycky chtěla, ale vdávala se narychlo, aby stihla brášku přivést na svět už jako vdaná paní a v té době nebylo peněz. Její máma jí řekla, že za blbosti se nevyhazuje, raději se uloží na plínky. Tak si chtěla splnit sen alespoň skrz mě. To však nehrozilo, tenhle typ automobilu mě úplně nebral, raději bych motorku. To se máma křižovala, tak raději ne. Nějak jsem na svou vlastní svatbu přijet musela. Už to vypadalo, že zvolíme klasiku – v autě, které bude ozdobeno stuhami. Pak přišel můj budoucí manžel s nápadem půjčení kabrioletu“ vypráví mladá manželka Nikola.

„Ten se nám vždycky ve filmech líbil, tak co. Je to originální, protože kdo na svatbu jen tak přijede kabrioletem? A koneckonců, na oslavu se přemístíme sami, manžel si užije taky jako řidič. Domluvili jsme se tedy na téhle možnosti. Máma sice měla obavy o účes, ale dalo se to přežít. Půjčovna luxusních aut nám vyšla vstříc. Auto bylo půjčeno na dva dny, v klidu jsme se projeli, udělali s fotografem pár svatebních fotografií a další den si udělali menší vyjížďku při vrácení. Spokojenost na všech stranách“ usmívá se Nikola.