Převoz nábytku či výlet se zájmovou skupinou? Skvělou volbou je půjčovna!

Čeká vás velké stěhování? Potřebujete převézt nábytek? Plánujete výlet se zájmovou skupinou, ale nemáte možnost kvalitního převozu? Obraťte se na půjčovnu, která vám vaše problémy pomůže rychle a efektivně vyřešit.

Stěhování

Stěhování je vždy náročné a je spojeno s přesunem velkého množství věcí, nábytku a spotřebičů. Mnoho osob řeší stěhování tím, že přejíždí autem z jednoho místa na druhé a věci postupně převáží. Toto řešení se vám však může prodražit zvláště v případě, že jsou od sebe místa velmi vzdálená. Takovéto přejíždění je navíc náročné jak finančně, tak časově. Vyberte si efektivnější způsob stěhování a popřemýšlejte nad zapůjčením dodávky.

Půjčovna

Pokud řešíte problém se stěhováním, ale nemáte k dispozici dostatečně velký automobil, je pro vás řešením půjčovna dodávek. Do dodávky všechno pohodlně naskládáte a nemusíte stále jezdit tam a zpět. Půjčení dodávek je dnes navíc cenově velmi příznivé a nabízí řadu výhod.

Výhody

Velkou výhodou je neomezený počet najetých kilometrů, nejste tak nijak omezeni, ani kilometry, ani časově. Pokud se stěhujete ze zahraničí, není to žádný problém. Dodávku lze zapůjčit a dojet s ní tam, kam potřebujete. Pokud potřebujete speciální vybavení vozidla, když stěhujete cenné věci apod., bude vám připraven balíček přímo na míru. Vozidlo je navíc opatřeno satelitním a elektronickým zabezpečením a nechybí mu dálniční známka. K dispozici je vám navíc vždy asistenční služba, v případě jakéhokoliv problému.

Výlet

Častým problémem v přepravě je také to, když se zájmová skupina či větší skupina osob potřebuje přepravit do vzdálenějšího místa. Přeprava osobními automobily se opravdu nevyplatí. Ideálním řešením je pro vás půjčovna mikrobusů. Do mikrobusu se vejde větší skupina osob a snadno se přepraví na jeden zátah.