Myslete na svoje tlumiče, vrátí vám to

Všichni si pamatujeme, když naši rodiče nesmyslně tlačili na přední část vozidla a my jako děti nechápaly, proč to vlastně dělají, a co je cílem skákání po přední nápravě? Ano, dříve se to tak opravdu dělalo a jako základní diagnostika to samozřejmě může ještě posloužit i dnes, ale zkušené ruce odborníka se stejně ve většině případů nevyhnete. Pokud potřebujete právě i vy řešit testy tlumičů, tak byste se opravdu měli zastavit v pneuservisu Praha Michle, a vyzkoušet přesně to, co se tu pro zákazníky nabízí. Nerovnosti vozovky opravdu značí, že je něco jinak, než by mělo být, a to obzvláště v případě, pokud je pociťujeme skutečně zřetelně. V tom případě jsou testy tlumičů opravdu nevyhnutelné.

A jak se odborně takový test tlumičů provádí?

Prvním příznakem je samozřejmě to, že pneumatiky vypadají zvláštně. Objeví se na nich jakési zuby, které připomínají kotouč od cirkulárky, a díky tomu se nám jezdí špatně. Test tlumičů se provádí odborně moderními přístroji, které jsou k dispozici opravdu právě v pneu servisu Praha 10, kam se ani vy nemusíte bát odevzdat svoje vozidlo. Základní sazba jak u testů tlumičů, tak u testu brzd a testu podvozku je 300,- Kč a k tomu profesionální přístup, který se skutečně jen tak nevidí, uvidíte, že i vy budete se službami maximálně spokojeni.

Pneu servis Praha 10 a jeho první návštěva

První návštěva je vždy zlomová. Pokud se vám v pneuservisu Praha 10 bude líbit, tak jistě vyzkoušíte přesně to, čemu se říká opětovná spolupráce. Do pneuservisu Praha Michle se budete jistě velmi rádi vraceti v případě, že právě přímo z Prahy 10 nejste. Díky testu brzd, testu podvozku, kompletní výměně použitých pneu, ale třeba právě i díky kompletnímu poradenství ohledně čehokoliv, co se týká vašeho vozidla se sem jistě i vy budete velmi rádi vracet.