Kde nejvýhodněji zlikvidovat své auto?

Chtěli byste zlikvidovat svůj vůz, ale netušíte, na koho se obrátit? Většina vrakovišť nabízí nevýhodné podmínky, s likvidací je spojeno mnoho papírování a na peníze musíte čekat. Naštěstí existuje místo, kde vám nabídnou nejlepší možné podmínky, stačí se obrátit na portál Zahotove.cz. Svůj vůz nemusíte nikam vozit, přijedou si pro něj sami a peníze dostanete v hotovosti. Je tedy jedno, jestli je vaším cílovým místem likvidace auta Praha, Liberec nebo jiné město, vůz vám zdarma odvezou.

Odpadá tak mnoho starostí a co se týče papírování, veškerou byrokracii udělají za vás. Firma si je dobře vědoma nevýhodných podmínek většiny společností, které likvidaci nabízejí, proto se rozhodla, že umožní každému řidiči možnost výhodné likvidace, která ho nebude stát žádné starosti navíc. Společnost od vás odkoupí jak pojízdný vůz, tak i nepojízdný vrak, cena výkupu se odvíjí od použitelnosti náhradních dílů, aktuální výkupní ceny železa a náročnosti recyklace. Kromě osobních vozů vám může zahotove.cz zlikvidovat i dodávky, nákladní vozy i stavební stroje. Vozy i stroje se vykupují a likvidují od všech značek a to jak kompletní, tak i nekompletní. Na webu dokonce najdete kalkulačku, ve které si můžete hrubou výkupní cenu vašeho vozu spočítat, stačí zadat potřebné parametry a technik se následně postará o kalkulaci.

 

Jak vše probíhá?

Pokud máte zájem o výhodnou likvidaci vozu, tak firmu kontaktujte na čísle +420 608 321 345 nebo na webu zahotove.cz. Nejprve vám sdělí hrubou výkupní cenu za váš vůz, poté vás osobně navštíví a sdělí přesnou výkupní cenu výkupu a likvidace. Kupní smlouva je sepsána na místě a peníze dostanete v hotovosti, nemusíte tedy na nic čekat, vše je vyřízeno rychle a bez zbytečných komplikací. Zlikvidování vozidel se nemusíte bát, obraťte se na zahotove.cz a sami uvidíte, jak je celý proces snadný a výhodný.