Z gruntu čisté auto po projetí automyčkou BKF CarWash

Rozhodla jste se rozšířit sortiment služeb a rádi byste klientům nabídli prvotřídní mytí aut v automyčce? Neváhejte Vaše služby doplnit o automyčku společnosti BKF CarWash, která se zabývá prodejem automyček již několik let.

Kupředu k úspěšnému podnikání s automyčkami BKF CarWash

Tyto automyčky bkfcarwash.cz/samoobsluzne-bezkontaktni-automycky/jsou doporučovány jako vhodný doplněk služeb do pneuservisů či k čerpacím stanicím. Po českých stanicích jezdí rok od roku čím dál tím více aut. Většina z nás tedy nejen doplňuje do svého vozu pojízdné palivo, ale také dbá na očistu svého čtyřkolového mazlíčka. Je tedy více než logické, že vybudování automyčky je pro majitele pneuservisů, čerpacích stanic či obchodních center v menších i větších městech je logickým krokem. Nejen že mohou touto cestou zvýšit poptávky po nabízených službách, ale také přilákat nové klienty. Je obecně známo, že automyčka je skvělým nápadem pro rozvoj podnikání. Samoobslužné bezkontaktní automyčky získávají na čím dál větší oblibě. Není divu, vždyť tento druh myček nevyžaduje neustálou kontrolu stálého zaměstnance. Zatímco řidič se věnuje mytí svého vozidla, majitel automyčky může nerušeně rozvíjet dál své podnikání. Samoobslužné bezkontaktní automyčky jsou stoprocentně spolehlivé a poskytují vysoký uživatelský komfort. Automyčka BKF CarWash Vás zaujme i širokým výběrem doplňků. Standardní výbavu snadno rozšíříte o nové komponenty. Nadstandardními službami získáte na svou stranu i toho nejnáročnějšího klienta.

Výhody automyček BKF CarWash

Společnost BKF CarWash aktuálně vyrábí dva typy automyček. Kontejnerová myčka se doporučuje umístit v místech s vysokou a střední intenzitou provozu. Velmi dobrých výsledků dosahuje především při vyšším počtu mycích boxů. Celá technologie je umístěna v technickém kontejneru, což oceníte především v zimním období. Druhým typem automyček jsou modulární myčky, ty jsou považovány za dobrou alternativu kontejnerových myček. Výhodou těchto automyček je úspora místa, neboť zabírají viditelně menší plochu než druhý jmenovaný typ automyček.