Rodinná dovolená, která vás finančně nezruinuje? Vsaďte na Chorvatsko

Chorvatsko je skvělou volbou pro rodinnou dovolenou s dětmi. Nejenže zde narazíte na skvěle vybavené kempy, ale právě v Chorvatsku na vás čeká pestrá nabídka ubytování v apartmánech. Právě tento typ ubytování je ideální pro rodiny s dětmi.

Klid a čisté moře

V Chorvatsku zažijete klidnou dovolenou s dokonale čistým mořem a krásnými plážemi. Na své si zde přijdou děti i dospělí. Vy můžete chytat bronz a děti si vyhrají na pláži. Chorvatsko je proslulé svou zachovalou přírodou a jedinečnými ostrovy, které nabízejí klidný odpočinek.

Autem

Velkou výhodou Chorvatska je také to, že se do něj dostanete za pár hodin. Ideální pro rodiny s dětmi, které nechtějí být nijak omezeni limitem kilogramů, jako tomu je u letecké dopravy. V případě rodinné dovolené se také jedná o levnější způsob dopravy. Do automobilu navíc můžete sbalit naprosto vše, co budete potřebovat, zvláště pokud jedete na delší dovolenou. Nejlevnější dovolená vás čeká právě v Chorvatsku.

Ubytování

Chorvatsko nabízí kvalitní ubytování v kempech a apartmánech. Ceny za ubytování jsou zde v porovnání s jinými destinacemi nesmírně nízké. Týdenní pronájem apartmánu pro celou rodinu je doslova za hubičku. Užít si zde můžete i několikatýdenní dovolené a stejně vás to vyjde levněji. Apartmány vám také nabízí dobré zázemí, což ocení rodiny, které cestují s dětmi. Skvělou volbou je pro vás ubytování chorvatsko.

Výlety

Pokud patříte spíše mezi akční rodiny, v Chorvatsku na vás čeká řada zajímavých památek, míst a měst, které můžete navštívit. Dopřát si můžete turistické výlety za přírodou, historií, ale i skvělou gastronomií a domácím vínem. I v tomto směru se Chorvatsko proslavilo. Dopřejte si rodinnou dovolenou, která vás finančně nezruinuje.