Vybavte si vaše auto: Tyto tři doplňky mu budou slušet

Mít skvělé stylové auto představuje splněný sen nejednoho motoristy. Pokud uvažujete o takovémto cíli také, jste určitě na správném místě. My se totiž zaměříme na některé možná na první pohled nenápadné, ale zajímavé doplňky. Auto s nimi často může dostat ještě další rozměr, který potřebujete. Mnohé jsou mimo designového hlediska taktéž maximálně funkční. O tom se ovšem přesvědčíte společně s námi.

Elegantní poklice na kola

Ne vždy jsou zajímavé poklice na kola samozřejmostí. Je to škoda, protože vůz bez ochranných poklic určitě nevypadá tak dobře jako a s nimi. Volit ne možné varianty na různé velká kola. Co se týká tvar a barev poklic, výběr je v podstatě neomezený. Vkusné žebrování poklic vás bude náramně bavit. Když se třeba navíc přidá ještě modrý nebo červený odstín, není co řešit. Vizuální ladění vozidla bude úplně jiné, než by tomu bylo bez samotných poklic. Dát dohromady tvary a odstíny už zvládne každý motorista.

Kvalitní autokoberce a autopotahy

Výbornou volbu pro vylepšení interiéru jakéhokoli vozu představují také autokoberce. Především ty gumové jsou maximálně vkusné a také funkční. Vyznačují se především tím, že nepustí na podlahu žádné nečistoty včetně těch tekutého charakteru. Vzhledem k tomu, že disponují zvýšenými okraji, nemají nečistoty šanci dostat se mimo povrch konkrétního autokoberce. Vynikající jsou ale i originální autopotahy, jež sednou vozu jako ulité. Sedačky budou dokonale ochráněny, a navíc dostanou další rozměr.

Funkční vany do kufru

Také na ty nelze zapomenout. Kufr je zapotřebí dokonale chránit. Často se totiž převáží věci, jež jsou tekuté, případně sypké. Gumové vany do kufru jsou maximálně odolné vůči nejrůznějším materiálům. Z kufru auta se mohou bez větších problémů vyjmout dle potřeby a případně umýt.

Zdroj obrázku: TanaCh / Shutterstock.com