Přeprava zásilek – vyberte správného kurýra!

Také máte špatné zkušenosti se státním podnikem, co se týče posílání dopisů nebo balíkových zásilek. Problémy s doručení, dlouhá čekací doba či cokoliv jiného. Když však potřebujete pravidelně posílat balíky nebo jiné zásilky a chcete, aby na místě určení byly včas, musíte se poohlédnout po jiném kurýrovi. Sáhněte do soukromého sektoru, který poskytuje mnohdy velmi dobré a kvalitní služby, ze kterých si jistě vyberete ty nejlepší pro vás. Jednou z takových společností může být také In Time Kurýr.

První soukromá kurýrní služba

In Time Kurýr je společnost, která byla založena již v roce 1990 jako první soukromá a ryze česká kurýrní a spediční firma. Díky rokům zkušeností může poskytovat kvalitní služby, dodržet všechno, co si spolu se zákazníkem domluví. Zaměřují se na vnitrostátní služby, ale chcete-li poslat zásilku do některé zahraniční země, pak i tato firma se snaží o rozvoz zásilek do vybraných zemí. Kde všude můžete zásilky posílat?

Balíčky a zásilky můžete posílat kamkoliv v rámci České republiky. Dostanou se ke svým majitelům ve vybraných místech do osmnácti hodin, do ostatních míst do třiadvaceti hodin. Kurýr však váš balíček dopraví také například na Slovensko. Do Bratislavy vaše zásilka dorazí do třiadvaceti hodin, do ostatních míst v rámci osmačtyřiceti hodin. Dále můžete své zásilky nechat posílat například do Anglie či zbytku světa. Praha – kurýr však zvládne mnohem víc věcí.

Potřebujete-li zásilku dopravit do místa určení opravdu velmi rychle, ideálně ještě týž den, není to problém. Vyzkoušíte Expres ČR službu, tedy budou-li zásilky doručeny do centra v Praze do desíti dopoledne, pak budou doručeny tentýž den. Podobnou službu můžete využít také v rámci Slovenské republiky. Dále můžete vyzkoušet víkendové doručení, garantovaný čas doručení a mnoho dalších doplňkových služeb.