Je lepší jeden druh propagace nebo jejich kombinace?

Když se řeší online propagace, většina lidí se snaží zvolit takové řešení, které pro ně bude mít co největší efekt, Většinou si tedy zjistí, jaké druhy propagace existují a následně si zvolí jednu, které se věnují. Je však jeden druh propagace dostatečný nebo je lepší zvolit více druhů propagace?

Zaměřit se jen na jednu propagaci nemusí být vždy nejlepší nápad. Pokud se zaměříte například jen na SEO, zajisté se postaráte o všechno, co SEO obnáší, staráte se, aby byl váš web validní, pravidelně rozšiřujete zpětné odkazy podporující důležitá klíčová slova a čekáte, kdy se konečně dostanete na potřebné pozice vyhledávání, abyste dosáhli očekávané organické návštěvnosti. SEO je velmi důležité, ale je to běh na dlouhou trať a než se výsledky projeví, je vhodné zajistit i další propagaci, která vám zajistí návštěvníky a tedy potenciální zákazníky, kterým můžete prodávat vaše produkty a služby.

Další propagace

Vhodné je například kombinovat PPC SEO. PPC je druh cílené reklamy, která má rychlý efekt a platíte u ní jen za lidi, kteří se přes reklamu dostanou na váš web. Specializovaná agentura na PPCprofits.cz vám může zajistit kvalitní kampaň již do několika dnů a tím vám zajistit návštěvnost.

Ptáte se, co je to PPC kampaň? Jde o nastavení a spuštění PPC reklamy na vhodné platformě, zejména na Google ADS a Sklik. Než se efekt SEO projeví, mezitím můžete sbírat návštěvníky přes tuto propagaci.

Samozřejmě jsou i další druhy propagace, které vám agentura zajistí, třeba Facebook propagaci, to je další kanál, kde je mnoho vašich potenciálních klientů, které můžete získat. Dále může jít o email marketing a další. Vsadit celou investici do propagace a jeden druh reklamy není vždy dobré, zajistěte si více zdrojů klientů a zajisté toto rozhodnutí oceníte. Nevyplatí se však dělat propagaci svépomocí, vždy si ji nechte udělat od zkušené agentury, která zná správné postupy, aby vám daný druh propagace přinesl co nejlepší výsledky.