Hledáte způsob, jak svému podniku ušetřit náklady? Pořiďte si montovanou halu!

Proč zrovna montovaná hala?

Jedná se o jednoznačně nejrychlejší a nejlevnější způsob, jak zastřešit vaše výrobní prostory. Není divu, že jejich popularita v poslední době rapidně stoupá. Největším lákadlem je jejich nízká pořizovací cena. Ve srovnání s ostatními stavebními materiály by se dalo říci bezkonkurenční. Také rychlost montáže konstrukce i opláštění a časové nároky na realizaci jsou minimální.

Jaké je využití montovaných hal

Jedná se o skvělou náhradu průmyslových staveb veškerého charakteru. Nejčastější typ jsou montované skladové haly – ty poskytují skladovací prostory pro libovolný materiál. Často se také používají pro prodejní prostory, hangáry pro letadla, sportovní areály či pro ustájení koní. Jejich předností je, že se dají vyhřívat, tudíž i v chladném období je v nich příjemné teplo.

Jaké jsou další výhody montovaných hal?

Úspora peněz

Můžete si pořídit halu tepelně izolovanou ale i neizolovanou a pořád bude její pořízení nesrovnatelně levnější než při stavbě s jinými stavebními materiály. Nedá se jednoznačně říci konečná cena, jelikož je každá hala díky svým parametrům jedinečná. Pro posouzení pořizovacích nákladů je nutné si přečíst montovaná hala ceník. Každopádně nejenom jejich provozní náklady, ale také náklady na údržbu jsou nízké.

Úspora času

Připravte se na neskutečně rychlou montáž. Stačí pouze sestavit montované ocelové konstrukce, natáhnout opláštění a můžete za

ít halu využívat na sto procent. Celý proces je otázkou několika dní.

Mobilita

Stejně jak rychle byla hala postavena je možná její demontáž a následné přesunutí na jiné místo.

Flexibilita

Haly je možno jednoduše rozšiřovat či propojovat se stávajícími budovami. Další výhodou je jejich pestrá škála rozměrů a následné dokupování komponentů jako jsou okna, dělící stěny, vrata, dveře, osvětlení a další.

Hmotnost

Konstrukce hal mohou mít tvary písmen “U“, “O“ nebo “A“ – ta je tvořena lehkými rámy z ocelových trubek. Opláštění je tvořeno odolnou technickou textilií, která je k dostání v různých barevných provedeních.