Bouřlivák Lewis

Lewis Hamilton je skutečně netradičním závodníkem F1.  Jeho život to jsou velké večírky, zábava, ale také vítězství a soustředění. Jde to vůbec dohromady? Jde!

Pártyboy Lewis

Hamilton je momentálně nejlepším jezdcem seriálu F1. Pokud byste však čekali, že je to vrcholový sportovec, který dělá vše v souladu se svým sportem a soustředí se maximálně jen a jen na výkon, pak byste asi byli hodně překvapeni. Tenhle chlapík totiž ví jak si vychutnávat život plnými doušky.

Jeho kamarádi mu říkají partyman a není se čemu divit. O Hamiltonovi je známo, že rád navštíví taneční klub i galavečer. Zkrátka kde to žije a teče alkohol proudem, tam se cítí Hamilton jako doma.

Do toho navíc velmi rád cestuje po celém světě, a proto je jeden den tady a druhý den zase na druhém konci planety. Své štěstí navíc začal zkoušet také ve světě hudby a nenechá si ujít žádnou významnější módní přehlídku.

Je to vůbec možné dokázat?

Mnozí lidé se proto ptají jeho manažera Toto Wolfa, zda Lewis toto všechno zvládá a jak je možné že mu to dovolí. Wolf má však na tyto dotazy vždy jednu a tu samou, jasnou odpověď. Poukazuje na to, že Lewis si žije svůj život a dokud je schopen podávat 100% výkony v klubu i na trati, nevidí žádný problém. A že je toho Lewis schopen dokázal i nyní v Singapuru, kde si dojel pro celkové vítězství, čímž o dalších 10 bodů navýšil svůj náskok v čele šampionátu.

I tento závod Toto komentoval slovy:

„Víte, co? Poslední dny to dotáhl do extrému. Miluje to. Byl na přehlídce v Šanghaji, o pár dní později v New Yorku a pak přijel sem a všechny sfoukl.“

„Nesuďme všechny a nechme je, aby sami posoudili, jak se dostat k podávání nejlepších výkonů.“ Dodal Wolf.