BMW odhalilo koncept Vision iNEXT

BMW představilo svůj jedinečný elektrický koncept iNEXT, který bude představovat základ pro budoucí německé vozy.

BMW iNEXT

Projekt Vision i NEXT je odpovědí německého výrobce na otázku, která provází BMW již dlouhou dobu a to jak bude vypadat cestování v budoucnu. Novinka jednoznačně navazuje na původní konceptový Project i z roku 2007, ze kterého vzešlo BMW i3 a i8.

Technika modelů BMW prochází permanentním zdokonalováním a nyní se začne rozšiřovat také do elektrifikovaných modelů značek BMW a MINI. Design nového konceptu přináší naprostou inovaci, která je jasným zrcadlem cestování v blízké budoucnosti. Automobil, který z toho modelu bude vycházet bude k dispozici již v roce 2021.

Vzhled vozu

Novinka je jasným nástupcem současných SUV modelů, kterým odpovídá jak co do rozměrů, tak také proporcí. Ovšem velmi razantně rozvíjí jejich design do osobitého stylu. Celkový dojem z vozu s obřími propojenými ledvinkami umocňuje krásný lak, spolu s mimořádně propracovanými detaily.

Interiér automobilu

Interiér pro posádku připravil maximální možný komfort spolu s těmi nejmodernějšími technologiemi. Celkem se do automobilu vejdou čtyři osoby, které jsou obklopeny vybranými látkami v kombinaci s exotickým a luxusně vypadajícím dřevem.

Řidič je samozřejmě v sevření hned několika obrazovek, ovšem může se z něj vymanit díky mód Ease, díky kterému se prostředí kolem něj promění, displeje se odkloní a volant se posune více dozadu, díky čemuž má řidič najednou mnohem bohatší prostor.

Tento vůz toho má však co nabídnout v mnohem širším měřítku. A proto se raději podívejte na video, které jej kompletně celé představuje a neunikne vám tak ani jediný detail jeho výjimečnosti.