Mnohoúčelové multikáry a úklidová technika

Multikáry jsou všeobecně známá malá vozidla, která se uplatňují především v komunální sféře, ale také ve výrobních provozech, na stavbách, v zahradnictví a v řadě jiných oblastí. Zejména města a obce využívají universálnost multikár k mnoha účelům. Díky možnosti namontování nejrůznějších nástavců slouží multikáry nejen ke svozu drobného komunálního odpadu, ale také k úklidu chodníků, odhrnování sněhu, v létě zas ke kropení ulic a městské zeleně a ke spoustě dalších činností. Zárukou spolehlivosti a precizní kvality je německá značka Multicar.

Úklidová technika venkovní

Pracovníkům v komunální oblasti je již řadu let známa společnost Unicont Group, což je výhradní dovozce úklidové techniky do ČR. Dováží nejrůznější úklidovou techniku do předních světových výrobců, ke kterým patří například společnosti HAKO, MULTICAR, WIELAND, RIBO nebo GHIBLIS. Zejména města a obce využívají širokou nabídku techniky pro úklid ulic a údržbu městské zeleně. Vedle měst a obcí jsou multikáry využívány také v odpadovém hospodářství, v zemědělství, stavebnictví a patrně nejvíce v průmyslu, kde slouží k převážení materiálu či menších výrobků mezi provozy.

Úklidová technika pro vnitřní prostory

Na velké prostory již zdaleka nestačí hadr a kýbl s vodou. Obchodní řetězce, zdravotnická zařízení, průmyslové komplexy, administrativní prostory, ale i menší firmy i obchody se při úklidu svých vnitřních prostor neobejdou bez výkonné úklidové techniky. Více než deset tisíc firem v Česku využívá převážně úklidovou techniku dováženou do ČR firmou Unicont Group.

Jaké přístroje Unicont Group nabízí?

Široké spektrum úklidové techniky pro vnitřní prostory umožňuje každému vybrat si přístroj podle svých podmínek a potřeb. V nabídce jsou podlahové mycí stroje, zametací a leštící stroje, průmyslové vysavače, ale také kvalitní a ekologické mycí prostředky i nejrůznější úklidové pomůcky. Cenné rady vám poskytne a s výběrem pomůže Scrubmaster-Unicont.cz. Dozvíte se také, že podlahové čistící stroje se dělí i podle charakteru obsluhy, která je buď chodící nebo sedící.