Dovolená či stěhování? Žádný problém!

Víte, jaký je společný jmenovatel stěhování se a rodinné dovolené? Přeci velké auto! Jak ho ale sehnat, když je potřeba? Je spousta možností, jak si takové auto půjčit. Využijte možnosti půjčení dodávky v Praze nebo pronájem minibusu a hurá na dovolenou.

Lidé často řeší tyhle situace raději svým osobním autem – a to nejčastěji z toho důvodu, že si myslí, že je půjčení této dodávky drahé. Přitom si ale již nespočítají, na kolik je vyjde přejíždění z jednoho bodu do druhého – například při stěhování. A co například opotřebení auta? To je také další náklad. Mimoto také poměrně značně ušetříte své nervy – a to už za to stojí!

Koupit nebo půjčit?

Je třeba si dopředu uvědomit, kolikrát budete auto potřebovat. Pokud jednou za pár let, není moc výhodné dodávku zrovna kupovat. Náklady na údržbu mohou být hodně drahé. Samozřejmě budete také muset platit každý rok pojištění, měnit pneumatiky – a to je opravdu zbytečné. Proč si auto kupovat, když si jej můžete jednoduše půjčit?

Proč si dodávku raději půjčit?

  1. Nemusíte řešit pojistku – pronajímaný vůz je vždy pojištěný.
  2. Výběr vozu můžete přizpůsobit svým možnostem – ať už se jedná o nároky na velikost, objem či typ vozu.
  3. Nemusíte řešit, kde budete parkovat – dodávku jednoduše vrátíte.
  4. Budete platit pouze a ty dny, kdy si dodávku půjčíte. Cena za půjčení je pevně stanovena, tak se nemusíte bát nějakých extra poplatků, které nečekáte.
  5. Úklid vozu je plně v kompetenci pronajímatele – nemusíte se tím tedy vůbec zaobírat.
  6. Dodávkou můžete jezdit klidně i v horších terénech, jako například na kamenech.
  7. Nemusíte tankovat na každé benzince – dodávka má velkou nádrž, můžete nabrat dostatečné množství paliva na celou cestu.
  8. Velký nákladní prostor – nemusíte se bát, že se vám do auta všechno nevleze. Dodávka má opravdu dostatek místa na velké množství nákladu.