Bytelné kovové ploty

Pořádný plot je nezbytným doplňkem každého domu. Jeho účelem je zajistit majiteli klid a bezpečí. V dnešní době je spousta možností, jak svůj pozemek spolehlivě oplotit. Na výběr je klasický dřevěný plot, ať už z tyček nebo fošen, pletivo, stále oblíbenější gabiony nebo moderní betonové ploty. Ovšem výrazem komfortu a luxusu nejvíce působí kovové ploty, které vyrábí bohumínská společnost PLOTY B&V s.r.o.

Proč si pořídit kovový plot?

Kromě elegantního vzhledu a dojmu, že si takovýto kovový plot může majitel dovolit, je velkou výhodou malá náročnost na údržbu. O kovový plot z Bohumína se nemusíte téměř starat a přesto vám vydrží dlouhá léta. Důvodem je speciální ochrana povrchu, ale i všech dutin a těžko přístupných záhybů. Této dokonalé ochrany dociluje výrobce žárovým zinkováním, jehož efektem je velice dlouhá životnost kovového plotu. Vzhledově je povrch všech částí kovového plotu velice pěkný, neboť se ještě vylepšuje aplikováním práškových barev. Jedná se o technologický postu označovaný jako duplexní eventuálně triplexní ochrana. Tato metoda spočívá v nanášení epoxidové vrstvy a poté ještě vrchní polyesterové práškové barvy. Práškové polyestery odebírá bohumínská společnost PLOTY B&V od švýcarské firmy IGP Pulvertechnik AG. Vynikající kvalita tohoto materiálu zaručuje jednak elegantní vzhled, a jednak velice dlouhou životnost všech částí kovových plotů i jejich příslušenství bez nutnosti jejich údržby. Není třeba se obávat žádné koroze a následného čištění a opětovného natírání.

Sortiment kovových plotů

Z obchodního hlediska jsou kovové ploty vyráběné společností PLOTY B&V řazeny do několika řad, které jsou pro ulehčení výběru pojmenovány takto: Premium, Ekoline, Trend, Industrial a Brilliant. Právě ploty řady Brilliant jsou ideálními ploty k rodinnému domu. Vedle všech výše uvedených vlastností je třeba zdůraznit nízkou pořizovací cenu, desetiletou záruku a také nerezový spojovací materiál. Ploty řady Brilliant jsou vhodné také k oplocování veřejných objektů jako jsou nemocnice, školy, zámecké parky a další. Výhodou je také možnost objednání rozměrů podle potřeb a také brány a branky ve stejném provedení.