Užijte si luxusní dovolenou v Chorvatsku

Chorvatsko navštěvují turisté, Čechy nevyjímaje, zejména pro nízké ceny. Ačkoli je Chorvatsko cenově dosažitelnou prázdninovou destinací, rozhodně umí nabídnout i luxusní dovolenou pro náročnější cestovatele. Ubytování Chorvatsko nabízí v obyčejných apartmánech, ale také v luxusních hotelech.

Navštivte Dubrovník

Dubrovník má pověst jednoho z nejdražších chorvatských měst. Je to také jedno z nejoblíbenějších měst, protože je naprosto nádherné.

Město bylo vždy oblíbené pro krásné pláže a ohromující Staré Město. Dubrovnické hradby jsou něco, co rozhodně musíte zažít na vlastní kůži – můžete na ně vylézt a procházet se po městě a přitom si užívat malebné výhledy na město pod nimi. V posledních letech Dubrovník přitahuje ještě více lidí, protože se tam natáčelo několik dílů Hry o trůny .

Dubrovník je plný luxusních letovisek se soukromými plážemi a výjimečnými výhledy. Přitahuje elitní dav, který často zahrnuje celebrity jako Beyonce, Toma Cruise, Nicka Nolte a mnoho dalších.

Toto město má také některé z nejlepších restaurací na chorvatském pobřeží. Restaurace 360 je místo oceněné hvězdičkou Michelin a nabízí vynikající jídlo a prémiová vína. Spojte je s okouzlujícím výhledem na město a získáte kouzelný 5hvězdičkový zážitek. Cesta do Chorvatska se tak změní v luxusní dovolenou.

Záhřeb během Vánoc

Záhřeb není nutně směšně drahé město. Hlavní město země je vlastně docela dostupné po celý rok, ale ceny ubytování v prosinci raketově rostou.

A to kvůli vánočnímu trhu – Záhřeb má jeden z nejúžasnějších adventů v celé Evropě. Stojí za to navštívit město v prosinci a užít si svařené víno, kluziště, nádherné městské dekorace a jít nakupovat na Ilicu – nejdelší a nejrušnější nákupní ulici ve městě.

Ubytování si snadno zajistíte na webu ubytovanivchorvatsku.cz. Web nabízí širokou škálu možností ubytování. I pro náročné cestovatele.