Ochranné pracovní pomůcky pro zdraví a bezpečnou práci zaměstnanců

Ochranné pracovní pomůcky mají za úkol chránit zaměstnance před riziky, která vyplývají z jejich práce. Zaměstnavatel musí poskytovat takové prostředky, které neohrožují zdraví jednotlivců, nebrání jim ve výkonu pracovních povinností a zároveň je chrání před úrazem nebo jiným poškozením zdravotního stavu.

Široký výběr ochranných pracovních pomůcek nabízí e-shop Repa.cz. V nabídce e-shopu naleznete pracovní obuv značky Prestige, pracovní rukavice, pracovní pomůcky pro svářeče, kováře a další pracovní profese. Veškeré výrobky z nabídky samozřejmě splňují vysoké standardy české výroby. Tu navíc popdporuje dlouholetá zkušenost společnosti působící na našem trhu a také zlínská oblast, která je proslulá výrobou obuvi a zpracováním kůže. Všechny jednotlivé produkty splňují podmínky certifikátu ES.

Obuv proslulé značky Prestige

Obuv Prestige to je široký sortiment rozmanitých modelů, které jsou určené nejen pro běžné chození, ale také pro sportovní aktivity, turistiku nebo jako pracovní obuv ochranná. V nabídce naleznete jak kousky určené pro dospělé, tak i pro děti. Pro chladné zimní dny jsou určeny modely kotníkové. Jedná se o celokožené kousky, které jsou vybavené teplou podšívkou. Příjemná je i možnost vyjmutí stélky, což usnadní lepší vysoušení obuvi. Vrchní část obuvi je opatřena hydrofóbní úpravou, která zajišťuje vyšší odolnost obuvi během zimního období.

Vybírat si můžete jak kousky na zavazování, tak i na zapínání na suchý zip. Tyto modely uvítají především menší děti, které si s tkaničkami ne vždy poradí. Společnost pamatuje i na letní sezónu. V nabídce naleznete obuv určenou i pro horké letní dny. Pořídit si můžete klasické nazouvány nebo obuv s plnou patou, která je stabilnější.

Kvalitní materiály a dokonalý design nabízejí pohodlí a příjemné nošení během jakéhokoli ročního období.