Hledáte online propagaci? PPC je moudrá volba

Každý zodpovědný majitel firemního webu nebo eshopu hledá cesty, jak získat co největší návštěvnost. Investice do propagace by neměla být jen jednorázová. Je třeba si uvědomit, že pouze reklama je zdrojem klientů a pokud se bude web intenzivně propagovat, může mít vysokou návštěvnost a tím pádem mnoho potenciálních zákazníků. Existuje celá řada způsobů, jak webové stránky propagovat. Pokud však hledáte spolehlivou propagaci, která vám může dlouhodobě přinášet klienty a má rychlé výsledky, bezkonkurenční je PPC reklama.

Objevte možnosti PPC reklamy

Začneme tím, že si vysvětlíme, ppc kampaň co to je. PPC je zkratkou pro „Pay per click“, reklama je pojmenovaná podle způsobu, jak se za ní platí, je to podle prokliknutí z reklamy na vaše stránky. Tato reklama se zobrazuje ve vyhledávání v textové podobě nebo v obsahu webů, kde má různé podoby, od obrazové až po animace nebo videa.

Pravděpodobně jste se s touto reklamou už mnohokrát setkali a zaujala vás vysoká atraktivita reklam. Když je PPC vytvořené dobře, dokáže snadno zaujmout cílovou skupinu a přitáhnout ji na web. Pro vytvoření se používají reklamní systémy vyhledávačů, v tuzemsku se nejčastěji používá Google Ads od Googlu a Sklik od Seznamu. Chcete vědět, jak vytvořit ppc reklamu?

Lehké to není a ačkoliv je na internetu řada návodů, amatérská reklama většinou končí fiaskem. Není nad to oslovit zkušenou marketingovou agenturu na Seoconsult.cz, která se postará o profesionální nastavení a vedení PPC reklamy. Vaší kampaň mohou specialisté spustit už do 4 pracovních dnů. Kampaň bude správně zacílená a natolik atraktivní, abyste mohli pozorovat výsledky. Bude vám založen reklamní účet a také dostanete přístup k analytickým nástrojům, abyste mohli pozorovat efekt celé propagace.