Firma, která za vás převezme problematiku odpadů v autoservisech

Autoservis, to je místo, kde motoristé řeší problémy se svým vozem. Provozovatelé mají plné ruce práce a aby toho neměli málo, navíc musí řešit i mnoho povinností vůči státu. Patří mezi ně problematika odpadů. Pokud nějaká firma produkuje jen minimum odpadu, nemá skoro žádné starosti. Autoservisy však produkují mnoho nebezpečného odpadu a musí ho třídit, evidovat i zajistit jeho likvidaci. Dokážete si představit, že by veškerou problematiku odpadů za vás převzala zkušená externí firma? Najdete ji na Ecoservis.eu.

Už nemusíte mít starosti navíc

Trápí vás likvidace odpadu? Nyní už nemusí, firma může za vás vyřešit naprosto vše. Máte potřebné nádoby pro sběr odpadů a jsou řádně označené? Pokud ne, firma vám dodá veškeré potřebné příslušenství, které zahrnuje popelnice na filtry i další nebezpečný odpad, kontejnery na autobaterie, ILNO, šanon s dokumenty i ceduli označující místo uložení odpadů. Odpady budete správně třídit a po naplnění nádob vám je firma odveze. Odvoz odpadu si můžete vždy jednorázově objednat nebo se můžete domluvit na pravidelné frekvenci odvážení odpadů.

Firma odkupuje železo, barevné kovy, katalyzátory i autobaterie, takže pro vás může být tato služba velmi výhodná a ve finále za ni třeba ani nebudete platit. Vyřešeny budete mít i zákonné povinnosti, jako je ohlášení přepravy na Ministerstvo prostřednictvím OLPNO, vedení průběžné evidence odpadů i zpracování ročního hlášení za odpady. Pokud máte sběrné nádoby a odvoz a likvidaci zajištěnou, možná máte problém pouze s ročním hlášením. Pokud ano, navštivte web www.RocniHlaseni.cz. Specialisté vám tu roční hlášení za odpady zpracují a včas ho odešlou přes ISPOP. Tato služba je velmi výhodná a je tu pro každého. Proč si neušetřit starosti, když jsou tu šikovní experti, kteří vám rádi pomohou.