Originální dárky k narozeninám pro ženy

Blíží se narozeniny Vaší přítelkyně a Vy jste tentokrát naprosto bez nápadu na dárek? Nezoufejte. Díky Firmě na zážitky Vaše drahá polovička rozhodně nepozná, že byl narozeninový dárek koupen za pět minut dvanáct. Právě naopak bude nadšena, jak jste byl tentokrát originální.

Dárky pro ženy nejen k narozeninám

U Firmy na zážitky na www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/ najdete bohatou inspiraci na nejkrásnější dárky k narozeninám, ke svátkům nebo třeba jen tak pro radost. Ze zážitků od společnosti Allegria každá žena pozná, jakou láskou byl dárek vybírán. Zatímco kytky uvadne, knížka se nepřečte víckrát než třikrát a bonboniéra se sní, vzpomínky na nezapomenutelné zážitky zůstanou v paměti na pořád. V sekci dárky pro ženy objevíte dárky pro ženy všech věkových kategorií. Mile tak můžete potěšit, jak mladou bezdětnou ženu, tak dámu v nejlepších letech. Ženy s duší romantičky potěšíte večeří v Tančícím domě, kde si společně pochutnáte na tříchodovém zážitkovém menu. Na stole nebude chybět ani sklenka sektu, kterou si můžete vypít na vyhlídkové terase. Skvostný zážitek zdobí pohádkový výhled na Hradčany, Pražský hrad nebo Petřín.

Škola smyku jako dárek k narozeninám

Pokud Vaše partnerka patří k vášnivým řidičkám, chybu neuděláte ani dárkem v podobě poukázky na školu smyku. Právě v ní se totiž řidiči i řidičky naučí ovládat auto na nepříznivém stavu vozovky. Škola smyku Vysoké Mýto naučí každého řešit pohodově krizové situace, s nimiž se lze setkat snadno v běžném silničním provozu. Účastníci si vyzkouší řídit za sněhové vánice, prudkého deště či na náledí. Jízdu na takovémto povrchu si okusí Vaše partnerka, jak při jízdě do kopce, tak v zatáčkách a na rovince.