Darovaná magie přírody v podobě šperků z magických kamenů potěší každého

Crystaly jsou už stovky generací považovány za zdroj energii a tajemných léčitelských vlastností, Kromě toho mohou být šperky z nich skvělým doplňkem každého outfitu a svícny vyzdvihnou každý interiér. Vneste do svého života a života svých blízkých magickou pozitivní energii a pořiďte jim dárek z magieprirody.cz

Obsidián

Intenzivně ochranný kámen, obsidián údajně pomáhá vytvářet štít proti fyzické a emocionální negativitě. Říká se také, že pomáhá zbavit se emocionální blokády a podporuje vlastnosti síly, jasnosti a soucitu, které vám pomohou najít skutečný pocit sebe sama. Pro vaše fyzické tělo může pomoci při trávení a detoxikaci a zároveň může pomoci snížit bolest a křeče.

Noste náramek z obsidiánu na ruce a využijte je sílu. Darujte blízkým obsidiánové náušnice nebo přívěsek a vneste jim do života magičnost v podobě stylového šperku.

Citrín

Darujte svým nejbližším radost, úžas a nadšení do každé části svého života v podobě dárku z citrínu. Říká se, že pomůže uvolnit negativní vlastnosti z vašeho života, jako je strach, a naopak pomůže povzbudit optimismus, vřelost, motivaci a jasnost. Tvrdí se také, že citrín zlepšuje všímavé kvality, jako je kreativita a koncentrace. Citrínové náušnice, společně s náramkem, jsou skvělým dárkem. Objednejte na magieprirody.cz a dárek pro blízkou osobu máte za chvíli doma.

Tyrkys

Tento azurový krystal má schopnosti, o kterých se říká, že pomáhají léčit mysl, tělo a duši. Obecně řečeno, je to považováno za talisman pro štěstí, který může pomoci vyvážit vaše emoce a zároveň najít vaše duchovní základy. Pokud jde o tělo, říká se, že prospívá dýchacímu, kosternímu a imunitnímu systému. Tyrkys je oblíbený i pro svou nápadnou barvu, tyrkysové šperky jsou udeální pro sebevědomou ženu, která je ráda středem pozornosti.